Uzman Doktor Serdar Önen

Ankara Çankaya'da kendi özel muayenehanesinde hasta kabul eden çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı Uzman Doktor Serdar Önen Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Tıbbi ilgi alanları arasında sağlam çocuk takibi, yeni doğan bebek takibi, bebek beslenmesi, çocuk beslenmesi, akut ve kronik ishal, aşılama ve bağışıklama, gelişme ve büyüme geriliği, anne sütü önemi, enfeksiyon hastalıkları, periyodik ateş sendromları, akut alt solunum yolu enfeksiyonları, kronik karın ağrısı, gastroözefagiyel reflü hastalığı ve infantil kolik bulunmaktadır.

Mesleki kariyerine 1995 yılında Doktor Sami Ulus Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başladı. Burada 4 yıl görev aldıktan sonra Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 1 yıl görev yaptı. Takibinde T.C. Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği Sağlık Merkezinde 9 yıl görev aldı ve tekrar 2009 yılında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başladı. 2013 yılında Özel Ankara Güven Hastanesinde 3 yıl görev aldıktan sonra 1 yıl Özel Ankara Liv Hospital Hastanesinde çalıştı. Şu an kendi özel muayenehanesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Çocuk sağlık sigortası yaptırdığınızda Uzman Doktor Serdar Önen muayenelerinin %80'i tarafımızdan karşılanmaktadır. En ucuz çocuk sağlık sigortası fiyatları için ücretsiz fiyat tekliflerimizi öğrenmek için hemen iletişim kurunuz.

Dr Serdar Önen

Dr Serdar Önen muayene masraflarının çocuklarınız için daha uygun fiyatlarda olması için en uygun çocuk sağlık sigortası fiyatları için tarafımızdan teklif alabilirsiniz.


Doktoru Paylaş
Serdar Önen
İsmini Belirt İsmini Belirt
Serdar Önen için puan ver Puan Ver
Serdar Önen için yorum yap Yorum Yap
  • Serdar Önen indirim kazan
İndirim Kazan

Serdar Önen

Yorumlar (0)

Lütfen Doktoru Yorumlayın

Doktora Puanınız *