Uzman Dr Mustafa Alper Aykanat

Özel Ümit Hastanesi Eskişehir çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı Uzman Doktor Mustafa Alper Aykanat Türk Tabibler Birliği üyesidir ve ihtisas alanı çocuk sağlığı ve hastalıklarıdır. İlgi alanları arasında yenidoğan bebek takibi, çocuk yoğun bakım takibi, sağlam çocuk takibi, bebek ile çocuk ve ergen beslenmesi, aşılama ve bağışıklama, iştahsız çocuk, gelişme ve büyüme geriliği, tip 1 diyabet, anne sütü ve anne beslenmesi, akut ve kronik tonsilit, beslenme bozukluğu, epilepsi, febril konvülsiyon, lenfadenopatili çocuk takibi, böbrek hastalıkları, kardiyolojik hastalıklar, karın ağrısı, astım, bronşit ve erken ergenlik bulunmaktadır.

Mesleki kariyerine 1997 yılında Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisinde başlamış olup 6 yıl çalışmanın ardından Kara Kuvvetleri Komutanlığında Askeri hekim olarak görev yapmaya başlamıştır. Burada 8 yıl görev yaptıktan sonra 2011 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaya başlamıştır. Burada 4 yıl görev yaptıktan sonra Doçent Doktor Yaşar Eryılmaz Doğubayezıt Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak göreve başlamış burada 1 yıl görev yaptıktan sonra Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak göreve başlamıştır. 1 yıl görev yaptıktan sonra Ankara Liv Hospital da 1 yıl görev almış ve 2018 yılından bu yana da Eskişehir Özel Ümit Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev almaktadır.

Çocuk sağlık sigortası yaptırdığınızda Uzman Doktor Mustafa Alper Aykanat muayenelerinin %80'i tarafımızdan karşılanmaktadır. En ucuz çocuk sağlık sigortası fiyatları için ücretsiz fiyat tekliflerimizi öğrenmek için hemen iletişim kurunuz.

Dr Mustafa Alper Aykanat

Dr Mustafa Alper Aykanat muayene masraflarının çocuklarınız için daha uygun fiyatlarda olması için en uygun çocuk sağlık sigortası fiyatları için tarafımızdan teklif alabilirsiniz.


Doktoru Paylaş
Mustafa Alper Aykanat
İsmini Belirt İsmini Belirt
Mustafa Alper Aykanat için puan ver Puan Ver
Mustafa Alper Aykanat için yorum yap Yorum Yap
  • Mustafa Alper Aykanat indirim kazan
İndirim Kazan

Mustafa Alper Aykanat

Yorumlar (0)

Lütfen Doktoru Yorumlayın

Doktora Puanınız *