Uzman Doktor Bilge Tanrıkulu

Çocuk Sağlık Sigortası

Medicana International Hastanesi Ankara çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı Uzman Doktor Bilge Tanrıkulu Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur ve ihtisas alanı çocuk sağlığı ve hastalıklarıdır. İlgi alanları ve yayınladığı yayınlar sırayla Evaluation of pediatric patients with hepatitis A. Çetinkaya B,et al. j Infect Dev Ctries.2014 differences in iron deficiency anemia and mean platelet volume between children with simple and complex febrile seizures. Ozaydın E, et al. Seizure.2012 dir.

Mesleki kariyerine 2012 yılında Ankara Doktor Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği ile Çocuk Acil Kliniği ve Yenidoğan Yoğun Bakım Bölümlerinde hizmetleriyle başlamıştır. 4 yıllık görev sonunda 2016 yılından bu yana Ankara Mediacana International Hastanesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev almaktadır.

Çocuk sağlık sigortası yaptırdığınızda Uzman Doktor Bilge Tanrıkulu muayenelerinin sadece 15TL lik katkı payı hariç tamamı tarafımızdan karşılanmaktadır. En ucuz çocuk sağlık sigortası fiyatları için ücretsiz fiyat tekliflerimizi öğrenmek için hemen iletişim kurunuz.

Dr Bilge Tanrıkulu

Dr Bilge Tanrıkulu muayene masraflarının çocuklarınız için daha uygun fiyatlarda olması için en uygun çocuk sağlık sigortası fiyatları için tarafımızdan teklif alabilirsiniz.


Doktoru Paylaş
Bilge Tanrıkulu
İsmini Belirt İsmini Belirt
Bilge Tanrıkulu için puan ver Puan Ver
Bilge Tanrıkulu için yorum yap Yorum Yap
 • Bilge Tanrıkulu indirim kazan
İndirim Kazan

Bilge Tanrıkulu

Yorumlar (2)

 • Ayşe S.

  Doktor betül hanıma çocuğumuzu götürdük kendi çocuğu gibi ilgilendi her gittiğimizde aynı sevecenlikle yaklaştı çok teşekkürler :)

  2018-11-07 15:20:31
 • Ramazan M.

  Bilge hanım çok ilgili alanında uzman bir doktor çocuğunu götürücek olan ailelere tavsiye ederim.

  2019-01-29 12:39:57

Lütfen Doktoru Yorumlayın

Doktora Puanınız *