Uzman Doktor Betül Orhan Kılıç

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tobb Etü Hastanesi çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı Uzman Doktor Betül Orhan Kılıç Başkent Üniversitesi mezunudur ve ihtisas alanı çocuk sağlığı ve hastalıklarıdır. İlgi alanları arasında pediatrik hematoloji, neonatoloji ve sağlıklı çocuk izlemi bulunmaktadır.

Mesleki kariyerini 2006 yılında mezunu olduğu Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastalıkları Kliniğinde uzmanlık eğitimini tamamlayarak başlamış olup 5 yıllık çalışma sonunda Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. 1 yıllık görev sonunda 2012 yılında Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim Araştırma Hastanesinde Yenidoğan Kliniğinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmış 2016 yılından bu yana Özel Tobb Etü Hastanesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Çocuk sağlık sigortası yaptırdığınızda Uzman Doktor Betül Orhan Kılıç muayenelerinin %80'i tarafımızdan karşılanmaktadır. En ucuz çocuk sağlık sigortası fiyatları için ücretsiz fiyat tekliflerimizi öğrenmek için hemen iletişim kurunuz.

Dr Betül Orhan Kılıç

Dr Betül Orhan Kılıç muayene masraflarının çocuklarınız için daha uygun fiyatlarda olması için en uygun çocuk sağlık sigortası fiyatları için tarafımızdan teklif alabilirsiniz.


Doktoru Paylaş
Betül Orhan Kılıç
İsmini Belirt İsmini Belirt
Betül Orhan Kılıç için puan ver Puan Ver
Betül Orhan Kılıç için yorum yap Yorum Yap
 • Betül Orhan Kılıç indirim kazan
İndirim Kazan

Betül Orhan Kılıç

Yorumlar (2)

 • Samet Y.

  Çocuğumun tüm kontrollerini betül hanım yapıyor çok güler yüzlü işinin ehli bir insan

  2018-11-07 15:18:07
 • Elif S.

  Doktorumuz çocuğumuza çok ilgili ve şevkatli yaklaştı betül hanıma çok teşekkür ederiz.

  2018-12-21 16:03:30

Lütfen Doktoru Yorumlayın

Doktora Puanınız *