Uzman Doktor Şahin Guliyev

Liv Hospital Hastanesi Ankara çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı Uzman Doktor Şahin Guliyev Türk Tabibler Birliği üyesidir ve ihtisas alanı çocuk sağlığı ve hastalıklarıdır. İlgi alanları arasında yenidoğan bebek takibi, sağlam çocuk takibi, bebek ile çocuk ve ergen beslenmesi, aşılama ve bağışıklama, iştahsız çocuk, gelişme ve büyüme geriliği, anne sütü ve anne beslenmesi, akut ve kronik tonsilit, beslenme bozukluğu, febril konvülsiyon, lenfadenopatili çocuk takibi, karın ağrısı, astım, bronşit ve erken ergenlik bulunmaktadır.

Mesleki kariyerine 1999 da Azerbaycan Tıp Fakültesinde eğitimle başlamış olup 6 yıl çalışmanın Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları üzerine Ana bilim dalı eğitimi almıştır. 2007 yılından bu yana da Ankara Liv Hospital Hastanesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Çocuk sağlık sigortası yaptırdığınızda Uzman Doktor Şahin Guliyev muayenelerinin %80'i tarafımızdan karşılanmaktadır. En ucuz çocuk sağlık sigortası fiyatları için ücretsiz fiyat tekliflerimizi öğrenmek için hemen iletişim kurunuz.

Dr Şahin Guliyev

Dr Şahin Guliyev muayene masraflarının çocuklarınız için daha uygun fiyatlarda olması için en uygun çocuk sağlık sigortası fiyatları için tarafımızdan teklif alabilirsiniz.


Doktoru Paylaş
Şahin Guliyev
İsmini Belirt İsmini Belirt
Şahin Guliyev için puan ver Puan Ver
Şahin Guliyev için yorum yap Yorum Yap
  • Şahin Guliyev indirim kazan
İndirim Kazan

Şahin Guliyev

Yorumlar (0)

Lütfen Doktoru Yorumlayın

Doktora Puanınız *